Owner
ENRICK LLC
Mailing: 46 PARK ST, THOMASTON, CT
Parcels
2
Total assessed value
$501.9K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| Map A0007700Map A0007700 | Map A0007700 | — | — | $353,430 |
| Map A0007600Map A0007600 | Map A0007600 | — | — | $148,470 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.