Owner
MACMAN LLC
Mailing: PO BOX 250, THOMASTON, CT
Parcels
2
Total assessed value
$617.4K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| Map A0002000Map A0002000 | Map A0002000 | — | — | $322,560 |
| Map A0001700Map A0001700 | Map A0001700 | — | — | $294,840 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.