Skip to main content

Owner

NORTON DAVID M & LEE ANN

Filter map by this owner

Parcels

2

Total assessed value

$163.1K

Total acreage

0 ac

Absentee parcels

0 of 2

Parcels

AddressAcresValue
75 ELM STMap G0103500 · SINGLE FAMILY$157,500
75 ELM STMap S0253300 · ACCESSORY BLDGS ON RES LAND$5,600

Recent recorded sales