Skip to main content

Parcel · Map M0189500

Parcel Map M0189500

Owner: SANTANA RAYMOND ANTONIO

Assessed value

$284,340

$208,950 bldg · $75,390 land

Acreage

Land use

M1

Year built

1948

1,240 sqft

Building

Year built
1948
Living area
1,240 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.