Skip to main content

Parcel · Map F0081700

Parcel Map F0081700

Owner: SORIA ALEXANDER & APRIL

Assessed value

$121,870

$75,460 bldg · $46,410 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1955

976 sqft

Building

Year built
1955
Living area
976 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.