Skip to main content

Parcel · Map S0258700

Parcel Map S0258700

Owner: SUMMIT CORP OF AMERICA

Assessed value

$1,971,480

$1,542,590 bldg · $428,890 land

Acreage

Land use

M1

Year built

1953

Owner mailing

1430 WATERBURY RD, THOMASTON, CT

Building

Year built
1953

Recorded sales

No recorded sales on file.