Skip to main content

Parcel · Map J0131100

Parcel Map J0131100

Owner: JOHNSON JOSEPH A & LINDA S

Assessed value

$127,820

$64,820 bldg · $63,000 land

Acreage

Land use

M1

Year built

1890

1,419 sqft

Building

Year built
1890
Living area
1,419 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.