Skip to main content

Parcel · Map D0058400

Parcel Map D0058400

Owner: BELANGER MARC V & WENDY KAY

Assessed value

$119,630

$70,560 bldg · $49,070 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1960

986 sqft

Building

Year built
1960
Living area
986 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.