Assessed value
$132,930
$88,480 bldg · $44,450 land
Acreage
—
Land use
—
RA80
Year built
1951
2,100 sqft
Building
- Year built
- 1951
- Living area
- 2,100 sqft
Recorded sales
No recorded sales on file.