Skip to main content

Parcel · Map M0194200

Parcel Map M0194200

Owner: MASLAK DARRYL J & LUCILLE J

Assessed value

$323,190

$243,040 bldg · $80,150 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

2001

2,970 sqft

Building

Year built
2001
Living area
2,970 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.