Skip to main content

Parcel · Map B0019100

Parcel Map B0019100

Owner: CORESLAB STRUCTURES (CONN) INC

Assessed value

$1,286,530

$760,340 bldg · $526,190 land

Acreage

Land use

M1

Year built

1999

Owner mailing

PO BOX 279, THOMASTON, CT

Building

Year built
1999

Recorded sales

No recorded sales on file.