Skip to main content

Parcel · Map K0138600

Parcel Map K0138600

Owner: MICHAELS KENNETH; FKA KUCZYNSKI KENNETH MICHAELS

Assessed value

$88,060

$71,540 bldg · $16,520 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1981

2,192 sqft

Building

Year built
1981
Living area
2,192 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.