Skip to main content

Parcel · Map M0174000

Parcel Map M0174000

Owner: AUDETTE FABIENNE L & MICHAEL G

Assessed value

$161,090

$93,800 bldg · $67,290 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1950

1,422 sqft

Building

Year built
1950
Living area
1,422 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.