Skip to main content

Parcel · Map P0201500

Parcel Map P0201500

Owner: OSULLIVAN KRISTIN MOSIMANN

Assessed value

$236,110

$166,810 bldg · $69,300 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1999

2,230 sqft

Building

Year built
1999
Living area
2,230 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.