Skip to main content

Parcel · Map H0122300

Parcel Map H0122300

Owner: ILLES JOHN & TINA

Assessed value

$206,290

$89,180 bldg · $117,110 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1983

2,094 sqft

Building

Year built
1983
Living area
2,094 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.