Skip to main content

Parcel · Map P0202300

Parcel Map P0202300

Owner: SODANO THELMA M

Assessed value

$240,590

$171,220 bldg · $69,370 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

2003

2,837 sqft

Building

Year built
2003
Living area
2,837 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.