Skip to main content

Parcel · Map S0261200

Parcel Map S0261200

Owner: FALTER TROY L

Assessed value

$298,970

$226,800 bldg · $72,170 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

2004

2,885 sqft

Building

Year built
2004
Living area
2,885 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.