Skip to main content

Parcel · Map H0115200

Parcel Map H0115200

Owner: HANKE ARTHUR W & LORETTA F

Assessed value

$202,580

$133,910 bldg · $68,670 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1973

2,205 sqft

Building

Year built
1973
Living area
2,205 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.