Skip to main content

Parcel · Map C0056800

Parcel Map C0056800

Owner: CURRY JOHN R & KIMBERLY A

Assessed value

$133,000

$75,460 bldg · $57,540 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1908

899 sqft

Building

Year built
1908
Living area
899 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.