Skip to main content

Parcel · Map P0216500

Parcel Map P0216500

Owner: SECCO JASON J

Assessed value

$154,700

$93,800 bldg · $60,900 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1952

1,242 sqft

Building

Year built
1952
Living area
1,242 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.