Skip to main content

Parcel · Map P0202400

Parcel Map P0202400

Owner: SAUVE STEVEN R & REBECCA L

Assessed value

$231,420

$147,490 bldg · $83,930 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

2004

2,332 sqft

Building

Year built
2004
Living area
2,332 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.