Skip to main content

Parcel · Map S0261320

Parcel Map S0261320

Owner: ROBINSON ALICIA B &; OSTERLING JEREMY P

Assessed value

$271,670

$197,610 bldg · $74,060 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

2004

2,488 sqft

Building

Year built
2004
Living area
2,488 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.