Skip to main content

Parcel · Map S0244100

Parcel Map S0244100

Owner: SFORZA NICK E REVOCABLE TRUST; C/O SFORZA NICK

Assessed value

$219,660

$154,280 bldg · $65,380 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1975

3,840 sqft

Owner mailing

381 CEDAR MOUNTAIN RD, THOMASTON, CT

Building

Year built
1975
Living area
3,840 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.