Skip to main content

Parcel · Map T0261100

Parcel Map T0261100

Owner: J & J PRECISION EYELET CO

Assessed value

$523,390

$374,640 bldg · $148,750 land

Acreage

Land use

M2

Year built

1958

Owner mailing

116 WATERBURY RD, THOMASTON, CT

Building

Year built
1958

Recorded sales

No recorded sales on file.