Skip to main content

Parcel · Map E0079000

Parcel Map E0079000

Owner: JACOVINO FRANK C

Assessed value

$108,640

$63,560 bldg · $45,080 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1876

1,176 sqft

Building

Year built
1876
Living area
1,176 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

Parcel Map E0079000 — Thomaston Land Records