Skip to main content

Parcel · Map P0213500

Parcel Map P0213500

Owner: MENDELSOHN LISA M

Assessed value

$135,940

$91,980 bldg · $43,960 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1950

990 sqft

Building

Year built
1950
Living area
990 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.