Skip to main content

Parcel · Map B0014100

Parcel Map B0014100

Owner: BELANGER JERRY L & IRMGARD

Assessed value

$219,030

$123,760 bldg · $95,270 land

Acreage

Land use

M1

Year built

1966

Building

Year built
1966

Recorded sales

No recorded sales on file.