Skip to main content

Parcel · Map P0209900

Parcel Map P0209900

Owner: HERNANDEZ GUILLERMO

Assessed value

$141,960

$96,530 bldg · $45,430 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1980

1,364 sqft

Building

Year built
1980
Living area
1,364 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

Parcel Map P0209900 — Thomaston Land Records