Skip to main content

Parcel · Map S0233600

Parcel Map S0233600

Owner: MURDOCK PAUL &; CARRANO CAROL

Assessed value

$125,650

$67,130 bldg · $58,520 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1960

1,132 sqft

Building

Year built
1960
Living area
1,132 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

Parcel Map S0233600 — Thomaston Land Records