Skip to main content

Parcel · Map I0127600

Parcel Map I0127600

Owner: THOMASTON VALLEY VILLAGE LLC

Assessed value

$2,047,430

$1,854,020 bldg · $193,410 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

2018

Owner mailing

144 NORTH MAIN ST, TERRYVILLE, CT

Building

Year built
2018

Recorded sales

No recorded sales on file.