Skip to main content

Parcel · Map W0287600

Parcel Map W0287600

Owner: BLAIS LORI A

Assessed value

$116,830

$73,570 bldg · $43,260 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1960

840 sqft

Building

Year built
1960
Living area
840 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.