Skip to main content

Parcel · Map B0036100

Parcel Map B0036100

Owner: ZAPPONE MICHAELE

Assessed value

$448,000

$357,000 bldg · $91,000 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1991

5,143 sqft

Building

Year built
1991
Living area
5,143 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.