Skip to main content

Parcel · Map M0174800

Parcel Map M0174800

Owner: MARTIN SHARON REVOCABLE TRUST; MARTIN SHARON H TR

Assessed value

$162,190

$95,200 bldg · $66,990 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1967

1,248 sqft

Owner mailing

315 CEDAR MOUNTAIN RD, THOMASTON, CT

Building

Year built
1967
Living area
1,248 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.