Skip to main content

Parcel · Map D0068300

Parcel Map D0068300

Owner: BEHRLE GEORGE E IV

Assessed value

$115,500

$72,450 bldg · $43,050 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1876

1,176 sqft

Building

Year built
1876
Living area
1,176 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.