Skip to main content

Parcel · Map L0167300

Parcel Map L0167300

Owner: LUMBARD JOAN

Assessed value

$126,000

$81,690 bldg · $44,310 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1955

1,144 sqft

Building

Year built
1955
Living area
1,144 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.