Skip to main content

Parcel · Map C0037800

Parcel Map C0037800

Owner: CAPONE JOHN A & ROBIN E

Assessed value

$193,410

$127,120 bldg · $66,290 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1970

1,748 sqft

Building

Year built
1970
Living area
1,748 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.