Skip to main content

Parcel · Map L0167200

Parcel Map L0167200

Owner: ATWOOD JOHNATHON

Assessed value

$168,140

$101,990 bldg · $66,150 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1975

1,924 sqft

Building

Year built
1975
Living area
1,924 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.