Skip to main content

Parcel · Map M0177300

Parcel Map M0177300

Owner: 45TH STREET REALTY LC

Assessed value

$361,270

$298,340 bldg · $62,930 land

Acreage

Land use

GC

Year built

1980

Building

Year built
1980

Recorded sales

No recorded sales on file.

Parcel Map M0177300 — Thomaston Land Records