Skip to main content

Parcel · Map G0106700

Parcel Map G0106700

Owner: SHPAK DOUGLAS C SR & MICHELINA

Assessed value

$226,590

$161,210 bldg · $65,380 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1975

2,468 sqft

Building

Year built
1975
Living area
2,468 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.