Skip to main content

Parcel · Map M0188500

Parcel Map M0188500

Owner: MONROE GARLYN I

Assessed value

$120,680

$71,120 bldg · $49,560 land

Acreage

Land use

GC

Year built

1900

1,208 sqft

Building

Year built
1900
Living area
1,208 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.