Skip to main content

Parcel · Map J0133000

Parcel Map J0133000

Owner: SECHOW STEPHEN & DEBRA

Assessed value

$142,170

$92,750 bldg · $49,420 land

Acreage

Land use

GC

Year built

1898

2,455 sqft

Building

Year built
1898
Living area
2,455 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.