Skip to main content

Parcel · Map K0143000

Parcel Map K0143000

Owner: SMAIL SCOTT S & CARRIE A

Assessed value

$93,450

$65,730 bldg · $27,720 land

Acreage

Land use

GC

Year built

1889

996 sqft

Building

Year built
1889
Living area
996 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.