Skip to main content

Parcel · Map R0222800

Parcel Map R0222800

Owner: RICHARDS MARK PHILIP SR ESTATE OF

Assessed value

$113,470

$67,690 bldg · $45,780 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1880

1,917 sqft

Owner mailing

51 REYNOLDS BRIDGE RD, THOMASTON, CT

Building

Year built
1880
Living area
1,917 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.