Skip to main content

Parcel · Map B0020300

Parcel Map B0020300

Owner: DEMERS KIMBERLY

Assessed value

$227,920

$162,540 bldg · $65,380 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1998

2,039 sqft

Building

Year built
1998
Living area
2,039 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.