Skip to main content

Parcel · Map B0020600

Parcel Map B0020600

Owner: DAIGLE RENO P

Assessed value

$181,860

$116,270 bldg · $65,590 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1994

1,908 sqft

Building

Year built
1994
Living area
1,908 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.