Skip to main content

Parcel · Map K0136300

Parcel Map K0136300

Owner: JORDAN J ERIC

Assessed value

$145,250

$101,710 bldg · $43,540 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1965

1,870 sqft

Building

Year built
1965
Living area
1,870 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.