Skip to main content

Parcel · Map D0059700

Parcel Map D0059700

Owner: LIPTAK GEOFFREY & MARYSSA

Assessed value

$145,040

$102,410 bldg · $42,630 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1979

1,672 sqft

Building

Year built
1979
Living area
1,672 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.