Skip to main content

Parcel · Map B0025400

Parcel Map B0025400

Owner: BOTHROYD MARY LOU REV TRUST; BOTHROYD MARY LOU & ROBERT TRS

Assessed value

$248,570

$145,950 bldg · $102,620 land

Acreage

Land use

RA80A

Year built

1991

2,384 sqft

Owner mailing

329 OLD BRANCH RD, THOMASTON, CT

Building

Year built
1991
Living area
2,384 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.