Skip to main content

Parcel · Map B0029200

Parcel Map B0029200

Owner: ELDRED HAROLD J & DEBORAH B

Assessed value

$101,780

$59,780 bldg · $42,000 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1959

1,002 sqft

Building

Year built
1959
Living area
1,002 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.