Assessed value
$153,860
$78,540 bldg · $75,320 land
Acreage
—
Land use
—
GC
Year built
1952
Building
- Year built
- 1952
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$153,860
$78,540 bldg · $75,320 land
Acreage
—
Land use
—
GC
Year built
1952
No recorded sales on file.